KONST / Litografier / Grafiskt blad 14365342
nr 1436 5342
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 15/50. Bildmått: 42x60cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:30:10